Вітаємо Сергія Буцева з першим місцем в Атланті і бажаємо  так тримати рівень українців у перегонах !

Пряма мова пілота: «Нарешті Перемога у NASCAR iRacing Series 2023 на треку Atlanta Motor Speedway. 19 тижнів вже пройдено позаду, були другі і треті місця, але саме золото вперше і це дуже приємно.

Вся гонка пройшла дуже швидко, траса майже суперспідвей, надзвичайно швидка і цікава. Всього було 4 коушена (аварії) і що головне, без моєї участі. Пілоти з якими я знаходився в  групі їхали швидко і без помилок, які коштують дуже багато на цьому треку.

Саме цікаве відбулось коли паливо та гума закінчувалась і треба була їхати в бокси. Мені вдалось зекономити паливо тому вирішив залишатись на трасі до кінця і це рішення було дуже вдалим, бо за два кола до піт-стопа трапився коушен і це мені дало змогу провести швидку заміну гуми та залити паливо.

Тож після відвідування боксів я виїхав першим і зберіг цю позицію до фінішу. Але наприкінці гонки, за три кола до фінішу все ж таки треба було попрацювати, бо пілот на другому місці все ж таки вирішив атакувати. Він зробив дві атаки намагаючись зайняти внутрішню траєкторію, але я їх вдало відбив, тож так втримав першу позицію. Ось така була гонка.

Дякую збройним силам України, все це завдяки їм! Допомагайте армії!».

А ми ще раз поздоровляємо Сергія  з Успіхом в Атланті!

Подивитись виступ Сергія можна на його ютюб-каналі.

Спостерігати за успіхами українських сімрейсерів на міжнародних перегонах можна на інформаційних   ресурсах КЦА ФАУ, де Ви знайдете найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту.

Команда «Digital Autosport of Ukraine» виступає за підтримки:

Прес-реліз КЦА FAU