Впервые Украина представит своего спортсмена в кибер-дисциплине на «ВСЕСВІТНІХ АВТОСПОРТИВНИХ ІГРАХ FIA 2021». Информация предоставлена Комиссией Цифрового Автоспорта Автомобильной Федерации Украины (КЦА ФАУ).

Вперше Україна представить спортсмена в кібер-дисципліні на «ВСЕСВІТНІХ АВТОСПОРТИВНИХ ІГРАХ FIA 2021»

Щороку Міжнародна Автомобільна Федерація ( FIA) проводить FIA Motorsport Games. В 2020 році в зв'язку з епідемією змагання не проводились.
Та на 2021 рік змагання заплановані і ведеться активна підготовка та відбір спортсменів в кожній з Автомобільних Федерації світу.Автомобільна Федерація України нагадує, що до 31 липня 2021 року бажаючі взяти участь у «ВСЕСВІТНІХ АВТОСПОРТИВНИХ ІГРАХ FIA 2021» - FIA Motorsport Games мають подати письмову заявку на електронну адресу ФАУ. Див. новину тут.

Комісія Цифрового Автоспорту проведене відбір одного пілота в дисципліні Digital, що представлятиме Україну на Всесвітніх Іграх FIA у Марселі 29-31 жовтня 2021 р.Для ознайомлення з деталями відбору пілота з дисципліни Digital треба перейти за посиланням до офіційного Discord каналу КЦА ФАУ. Потім перейти до розділу, присвяченому FIA Motosport Games. Відбор учасників та власне змагання в Марселі у жовтні відбуватимуться на ігровій платформі Гран Турізмо.

Прийом заявок від пілотів триватиме до 31 липня 2021 року. Пізніше Комісією Цифрового Автоспорту ( КЦА ФАУ) буде повідомлено щодо подальших кроків щодо відбору єдиної кандидатури на Всесвітні Ігри з дисципліни DigitalПри відборі до складу Збірної команди будуть враховуватись наступні критерії:

  • результати у національних змаганнях;
  • міжнародний досвід участі у змаганнях;
  • наявність необхідних ресурсів для участі;
  • можливість бути кращим послом своєї країни.

Нагадуємо, що дізнатися найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту можна на ресурсах КЦА FAU:

Підписатись на Ютюб-канал Digital Autosport of Ukraine можна тут.

Запрошуємо всіх зацікавлених у розвитку автомобільного спорту підтримати Збірну команду та долучитись до забезпечення її успішного виступу на «ВСЕСВІТНІХ АВТОСПОРТИВНИХ ІГРАХ FIA 2021» «FIA MOTORSPORT GAMES 2021».
Комісія Цифрового Автоспорту висловлює подяку Партнерам:

  • Призовий партнер HyperX – один із найкращих у сегменті ігрових девайсів
  • Інформаційні партнери – Перший Автомобільний та Автоцентр
  • Моторні мастила та гоночне паливо Sunoco – справжня американська якість тепер в Україні
  • Febi bilstein – автозапчастини для легкових та комерційних автомобілів від Німецького постачальника
  • XTRM - Бренд, заснований чемпіоном
  • DriveContact - інформаційний портал про всі види автогонок та магазин автоаксесуарів.