Команда "Digital Autosport of Ukraine" виступила на щорічному віртуальному гоночному марафоні «24 години Спа», що відбувався 21-22 липня 2023 року.

Склад Команди

- Павло Іваніченко – капітан команди
- Тимур Ольховік
- Анатолій Савицький
- Девід Пастухов
- Алессандро Раніері ( Данія)

Команда обрала для себе автомобіль Ferrari 488.

Але про все по порядку.

Одже, 0 00-30 ночі 22 липня 2023 року ранку "Digital Autosport of Ukraine" було зареєстровано на сервері для участі у перегонах « 24 години Спа»- найскладнішому кільцевому марафоні, що проходить тільки раз на рік.
О першій годині ночі найспритніший і наймолодший пілот Анатолій Савиціький перший сідає за кермо, проходить практику, після цього кваліфікацію і стартує, як то кажуть «на всі гроші і як в останній раз», обганяючи конкурентів один за одним. На жаль, подібна тактика атаки закінчилась для молодого та гарячого пілота аварією. І команда прийняла рішення розпочати марафон ще раз об 10-00 ранку 22 липня, використавши ще один вільний тайм слот для рестарту.
Одже, для української команди участь в гонці в Спа розтяглася майже на 33 години, почавши о першій ночі 22 липня, команда дісталася фінішу лише об 11 годині 24 липня.

Саме командний дух, участь в одній команді як зірок сім-рейсінгу так і менш досвідчених пілотів є запорукою зростання рівня пілотування, поваги до колективу та майбутніх успіхів.

Пряма мова пілотів

Alessandro Ranieri

Thank you for having me! I'd be happy to race again with you guys. About the race, this was my first 24hr endurance, and it's been a real pleasure! I was looking for a laid back team with little pressure, but still taking things seriously, and here it was just like that. We had quite a few issues, but the point of these things is to adapt and push through, and i was very impressed with the atmosphere in the team, everyone just pushed together and stayed positive, no matter what happened. With that spirit, i have no doubts that in little time the team can do some really great things. Personally about the race, the car was not the fastest it could have been but it was the right choice, as it was safe and very stable through the stint, which is the most important thing in endurance. I had a really good start, unfortunately it went off the rails due to a very unlucky accident, but it is what it is, i'm still quite happy with my consistence and safe driving for the rest of the race! I wish I could have been a bit more present for the rest of the day but life is life! Thanks again for the warm welcome and for giving me a few fun memories from my first 24hr of spa!

Тимур Ольховик

Приємно що зібралася класна команда і стабільні пілоти, при майже однаковому часі, отримав багато задоволення! Що каже про те, що ми таки ростемо! Дякую команді за приємний час, Василю за збивання температури в перегонах, і всім хто підтримував та вболівав! Передивився останні 20хв перегонів. Анатолій молодець, довіз машину та ще в якому темпі!!! "На все бабло" як то кажуть. І такі ми обійшли суперників за якими стільки гналися. При чому вони настільки впевнено себе відчували, що здавалося що наша позиція до кінця гонки залишиться 22. Це при розрахунку що всі будуть іхати як їхали, але на останніх годинах завжди відбувається саме цікаве. Так як всі виснажені і можуть бути багато сюрпризів на трасі. Саме головне, це самому не встряти. Бо всі їдуть дуже щільно по часу при своєму темпі. Кожен ремонт в таких гонках - це показник. Хто їде навіть і повільно, уважно, нехай втрачає секунду на колі. Але якщо уявити незначний ремонт на 1хв. То це 60 кіл треба буде відігравати цей час. А у нас так вийшло що 1стінт = 1година = 1бак = 24кола. Тому звичайно класно коли ти швидкий і звичайно психологічно ти намагаєшся бути швидким, але саме основне - це бути цілим, а це означає швидкість в таких марафонах.

Анатолій Савицький

Доречі ту беху я не трогав на останніх колах. Скоріш за все неткод

Девід пастухов

Дякую, Друзі за можливість прийняти участь разом! Усі молодці

Окрема подяка Василю Фарамцю та Павлу Іваніченку за 24 годинний стрімінг марафону у Спа , який можна подивитись на youtube КЦА ФАУ

Побачимось 3 серпня на перегонах у Ле Мані.

А 24 та 25 серпня запрошуємо всіх на перегони до Дня Незалежності України. Змагання пройдуть на симуляторах Гран Турізмо (24.8.2023) та iRacing ( 25.8.2023). Свою участь підтвердили пілоти з різних континетів, чекаємо і на ваші заявки.

Всі підробиці в діскорд-канал КЦА ФАУ

Спостерігати за успіхами українських сімрейсерів на міжнародних перегонах можна на інформаційних ресурсах КЦА ФАУ, де Ви знайдете найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту.


КОМАНДА «DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE» ВИСТУПАЄ ЗА ПІДТРИМКИ

Пост-реліз КЦА FAU